1.مالکیت سایت :

شرکت ره پویان بدر تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، ره پویان بدر مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده مالک سایت می باشد.خواهشمند است دقت لازم را در این زمینه مبذول شود .

 

2. امور مالی :

2-1. از آنجائی که بلافاصله پس از سفارش مشتری ، شرکت اقدام به ثبت دامین می کند ،مبلغ پرداختی جهت ثبت دامین تحت هیچ شرایطی قابل عودت نمی باشد. پکیج های میزبانی وب تا یک ماه دارای ضمانت عودت وجه به میزان 75 درصد مبلغ پکیج ، می باشند .

2-2. در صورتی که مشتری از ظرفیت های اختصاص یافته خود بیشتر مصرف کند ( فضا ، پهنای باند و ... ) موظف به پرداخت هزینه اضافه مصرف می باشد .

2-3.با توجه به قاعده تسبیب و قاعده لاضررولاضرارو قانون مسئولیت مدنی مصوب 1339 ، هرگاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرروزیان به شرکت را فراهم نماید موظف است ، ضرروزیان وارده را جبران نماید.

 

3.محتویات سایت :

3-1. محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد .

3-2.مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد .

3-3.مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های عبور از فیلتر بر روی وب سایت خود نمی باشد .

3-4.مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های شامل قوانین کپی رایت بر روی وب سایت خود نمی باشد .

توجه : در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط ، هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد .

3-5.از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود ،لذا شرکت ره پویان بدر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد .

 

4.منابع :

4-1.مشتری نباید بیش از فضای اختصاص یافته خود مصرف نماید . مواردی که موجب اشغال شدن فضا می شود عبارتند از ( حجم فایل های upload شده به سرور ، حجم ایمیل های رسیده، حجم بانک های اطلاعاتی برنامه (

4-2.مشتری نباید بیش از حجم تخصیص یافته برای تبادل اطلاعات را مصرف کند. مواردی که موجب مصرف حجم تخصیص یافته می شوند ، عبارتند از (ارسال فایل به سرور ، دانلود برنامه از سایت ، ارسال و دریافت ایمیل (

4-3.مشتری می تواند حداکثر 1 درصد ظرفیت CPU سرور را مصرف کند. برنامه هائی که محاسبات سنگین دارند ظرفیت زیادی از CPU را مصرف میکنند. مصرف بیش از حد ظرفیت CPU موجب کند شدن سرور و دیگر وب سایت های ثبت شده در آن می شود در صورت نیاز به چنین برنامه هایی ، سرویس اجاره سرور اختصاصی پیشنهاد می گردد .

4-4.مشتری در هر روز حداکثر می تواند 200 ایمیل ارسال و300 ایمیل دریافت نماید ،. ارسال بیش از این مقدار در جامعه بین المللی به عنوان SPAM )هرزنامه ) شناخته شده و باعث غیر فعال گردیدن سایت مشتری می گردد و برای فعال شدن مجدد سایت ، مشتری موظف به پرداخت 100 هزار تومان جریمه برای بار اول و در صورت تکرار ، سرویس ایمیل برای همیشه غیر فعال می گردد.

4-5.هر هاست ارائه شده به مشتری فقط جهت میز بانی 1 دامین می باشد ، در صورت تخلف و میزبانی بیش از یک دامین هزینه به تعداد میزبانی هاست دریافت می شود .

4-6.در صورتی که مشتری با حذف شاخه های اصلی وب سایت ( (htdox,www,logfile,log,db,special موجب از کار افتادن وب سایت شود ، ره پویان بدر با اخذ جریمه معادل 25 درصد مبلغ هاست ، ظرف 4 روز کاری هاست را تغییر خواهد داد .

 

5.امنیت اطلاعات :

5-1.مشتری موظف است رمز دامین و هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید ، حفاظت از رمز جدید دامین و هاست به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.

5-2.مشتری می بایست از اطلاعات وب سایت ( مخصوصا بانک های اطلاعاتی ) بر روی کامپیوتر خود نسخه پشتیبان تهیه نماید تا در صورت بروز هر گونه اشکال در سرور ، اطلاعات وی از بین نرود . مگر اینکه بابت تهیه نسخه پشتیبان به شرکت هزینه پرداخت نموده باشد که در این صورت مسئولیت فوق به عهده ره پویان بدر می باشد .

 5-3.کلیه فایل های درون شاخه اصلی سایت ( www , htdocs ) قابل مشاهده و دسترسی برای عموم می باشد ، از قراردادن فایل های خصوصی مثل بانک اطلاعاتی در این شاخه خود داری فرمائید .

 

6. تمدید خدمات :

6-1.مشتری در صورت تمایل به تمدید وب سایت ، موظف است حداقل 5 روز کاری از اتمام زمان آن جهت تمدید با شرکت تماس گرفته در غیر این صورت هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

6-2.در صورت عدم تمدید سایت تا روز انقضاء ، از آن تاریخ مالکیت سایت توسط مشتری ، منقضی بوده و ره پویان بدر مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد .

6-3.کلیه اطلاعات درون هاست شما پس از منقضی شدن مدت استفاده از وب سایت از بین خواهد رفت ، پس در صورتی که به فایل های فوق نیازمندید و تمایل به تمدید وب سایت ندارید قبل از انقضاء مدت استفاده ، فایل ها را بر روی کامپیوتر خود دانلود و ایمیل ها را توسط برنامه outlook دریافت نمائید . لازم به ذکر است که در غیر این حالت ، شرکت در صورت امکان بازیابی اطلاعات هزینه آن را دریافت می نماید .

نکته 1: مشتری می تواند ، هر زمانی حتی زودتر از موعد انقضاء اقدام به تمدید وب سایت نماید و یا از ابتدا ، وب سایت را برای چند سال ثبت کند .

نکته 2: با توجه به قوانین جدید ICANN ، دامین پس از انقضاء به مدت 3 ماه قفل شده و قابل تمدید نمی باشد . این مطلب به این معنی است که وب سایت در صورتی که در انتهای سال تمدید نشود حداقل به مدت 3 ماه از کار خواهد افتاد و در پایان این مدت دامین جهت ثبت عموم آزاد خواهد شد و هر شخصی قادر به ثبت آن می باشد . لذا در صورتی که وب سایت شما دارای اهمیت می باشد ، تا زمانی که انحصارا در اختیار شماست ( در مدت قرارداد ) آن را برای سالهای آینده تمدید نمائید. توجه : در صورت گذشت 3 ماه ا ز تاریخ انقضای دامین ، با هیچ هزینه ای و به هیچ روشی امکان فعال سازی دامین وجود ندارد .

 

7. خدمات پشتیبانی :

7-1.آموزش استفاده از اینترنت ، دامین ، هاست ، طراحی و برنامه نویسی به عهده شرکت نمی باشد و مشتری باید اطلاعات اولیه را داشته باشد.

7-2.خدمات پشتیبانی شرکت ره پویان بدر از طریق ایمیل Titan@bwf.ir ارائه می گردد لطفا نام سایت ( در صورت امکان شماره قرارداد ) و مشکل خود را به صورت کامل ، حداکثر در 3 یا 4 خط ارسال نمائید . بدیهی است جواب گوئی به ایمیل های بلند و چند صفحه ای امکان پذیر نمی باشد .

7-3.در صورتی که رمز خود را فراموش نمودید با شرکت تماس بگیرید، رمز فقط به مالک سایت ارائه می شود.

 

8.تغییرات :

8-1.نام دامین و یا هاست نه از لحاظ فنی و نه قانونی قابل تغییر نمی باشد.

8-2.مشتری می تواند با پرداخت مابه التفاوت + 5000 تومان سرور خود را تغییر دهد . در صورتی که مشتری هاست ارزانتری را انتخاب نماید فقط می بایست مبلغ 5000 تومان را پرداخت نماید .

8-3.مشتری میتواند با پرداخت هزینه ، ظرفیت ها و محدودیت های هاست خود را تغییر دهد( تعداد ایمیل ، حجم پهنای باند ، تعداد بانک های اطلاعاتی و ... )

8-4.در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری،مشتری کتبا مالک جدید را به ره پویان بدر معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید.

 

9.حوادث غیر مترقبه :

در صورت بروز هر گونه حادثه غیرمترقبه و سایر عوامل خارج از اختیارات طرفین از قبیل جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ها ، وضع قوانین و مقررات و دستورالعمل های دولتی ، قطع خطوط مخابراتی شهری ، تحریم ، هیچگونه مسئولیتی در قبال قطع سرویس و نیز سایر موارد تا زمان رفع حوادث غیر مترقبه متوجه طرفین نمی باشد بدیهی است در صورت بازگشت اوضاع به حالت عادی و در اولین زمان ممکنه نسبت به انجام تعهدات اقدام خواهد شد و طرفین حق هر گونه ادعایی نسبت به یکدیگر را از خود سلب می نمایند .

 

10.واگذاری مالکیت:

در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری ، مشتری کتبا مالک جدید را به ره پویان بدر معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید .

أسئلة المتداولة

سيئو (SEO) إختصار لعبارة الإنجيزية (Search engine optimization) بمعنى؛ تحسين محرك البحث؛ عبارة عن عملية مطلوبة للتحسين رؤية  صفحة الويب في محرك بحث طبيعي أو  حسابي. بشكل عام، ستحصل مواقع الويب ذو مكانة أعلى و أكثر تكراراً في صفحة نتائج البحث، على المزيد من الزوار عن طريق محرك البحث. " سيئو" قادر على أنواع البحث  بما في ذلك : البحث الصور،و البحث العلمي، والبحث الأخبار و الصناعة، خاصة التي  في المقدمة محرك البحث. یفحص" سيئو" كيفية عمل محركات البحث و ما يبحث عنه كإستراتيجية للتسويق عبر الإينترنت، و كذلك المفردات  الرئيسية المكتوبة و كيفية عمل محركات البحث التي تحظى بعناية المخاطبين. يتضمن تحسين الويب؛ تطوير مواضيع الموجودة في الموقع و  HTML( لغة ترميز النص الفائق) و  برمجة المتعلقة بهما، كذلك من أخرى مخططات محركات البحث؛ علاقة بين مفردات الرئيسية و حذف عوائق المتعلقة بنشاطات التدليل  في محرك البحث، و ترقية موقع لإزدياد الروابط الخلفية، أو الروابط الدخول. بشكل عام "سيئو" يعني تحسين محرك البحث.

إقرا المزيد

إستخدم  براش لنظام تصميم الموقع من معظم مبادئ سيئو التوجيهية في تطوير مواقع الويب، مثل إستخدام علامات التوضيحية، وعناوين لروابط المباشرة و... في تصميم جوانب المختلفة. فيما يلي بعض من عناوين مبادئ التوجيهية:

 1. هيكل الموقع المناسب
 2. هیکل عنوان الصفحات المناسبة
 3. إستخدام علامات التوضيحية
 4. إستخدام النص بدل من الصورة في المعلومات أو الروابط المهمة
 5. إستخدام ملف robots.txt
 6. عرض متصفحات الویب المختلفة بصورة مناسبة
 7. و ...

يجب الإنتباه، بأن جميع المواضيع التي تمت الإشارة عليها، عبارة عن تقنيات المساعدة، و إذا كنت قد ترغب في تصنيف مطلوب لموقعك في محركات البحث، فإن ذلك يحتاج إلى زيادة زوار الموقع بشكل موحد و منتمي التي ستتوفر عن طريق محتوى مفيد و إعلانات المكررة.  

يظهر الفرق في هذا النظام مع أنظمة التطوير المشابهة بشكل تقليدي تماماً  بإستخدام مواصفات التقنية Asp.net۳.۵/C#-Sql Server و عدم إستخدام من أنظمة المفتوحة المصدر كجوملا، و ورد برس و نماذج الأجنبية أخرى و المترجمة. فيما يلي بعض من جوانب السلبية لأنظمة  متوحة المصدر المذكورة :

 1. تعرضية العالية في تعرض الهجمات
 2. إستحالة تطور المناسب لمعظم المستخدمين
 3.  ضرورة تحديث المستمر
 4. إستخدام مصادر المتعددة و ضرورة تركيب البرامج المساعدة الكثيرة
 5. ضرورة إلى علم  سيئو لتمتع بالفوائد باقات سيئو
 6. التحدي في الشراء بالسعر الأدنى و دفع تكاليف الباهظة للدعم
 7. زيادة التعقيد العمل مع باقات مثل جوملا

يمكن أن يخطر هذا السؤال، لماذا لا يوجد في نظام براش المشاكل المذكورة؟ للوصول إلى الإجابة يمكن أن يشير إلى عدة خصوصيات نظام براش فيما يلي:

 1. إحتواء الأمن المناسب و تطوير المحلي
 2. إمكانية تطوير التقني دون تقييد مع توافر هندسة متعددة الطبقات الإختصاصي
 3. عدم الحاجة إلى أي تحديث من قبل المستخدم
 4. عدم الحاجة إلى علم التقني والإشتباك مع تفاصيل غير ضروري
 5. عدم الحاجة إلى تقنية سيئو
 6. شراء بسعر المعقول، بالإضافة إلى ضمان سعر الشراء
 7. بساطة و توحد المثيل إدارة المحتوى باللغة الفارسية
 8. دعم إزالة الخطأ بشكل غير محدود و مجاناً

لذلك كما تلاحظ، إذا اقتضت الضرورة لموقع  فعّال و مؤثر على مدى الزمن، فإن براش يكون خيار مناسباً، في نقطة مقابلة إذا كنت بحاجة إلى موقع بسيط، رخيص و قصير الأجل الذي لم يعد مهماً من ناحية الأمنية و التعرضية ، يمكنك التفكير في باقات  براش مفتوحة المصدر و مجاناً.

إستخدم هذا النظام من مبادئ التوجيهية الأمنية في الإنتاج و التطوير مواقع الويب، بما يلي بعض منها:

 1. يتزود بإمكانية إدارة العناوين
 2. هندسة متعدد الطبقات
 3. إدارة الخطأ و عرضه
 4. التحكم على مدخلات المستخدم
 5. و...

يرجع سبب الرئيسي في اختلاف الأسعار تصميم الموقع في السوق إلى تقنيات المستخدمة. كما ذكر فإن باقات مفتوحة المصدر الاجنبية التي ترجمت في البلد، يحظى بسعر أدنى مقارنة بباقات المنتجة داخلياً بتقنية دوت نت. قد يملل المستخدم عدم إمكانية التطويربشكل مناسب، و نسبة الأمن المنخفض. سسب آخر للإختلاف في الأسعار مدى تَبحُّر فريق العمل. عادة يعرض المنتجين المبتدئين أسعار منخفضة جداً للجذب المشتري، ولكن في النهاية لا يصل المستخدم على المنتج المطلوب بعد شهور من التحدي. بالطبع ، لابد أن يأخذ في الاعتبار المجموعات القوية التي تقدم أسعاراً جيدة من خلال استراتيجية المبيعات القابلة للتطوير.

للتأكد من إصالة متجر الكتروني في البلد، بادرت  وزارة الصناعة و المعادن والتجارة منذ عدة سنوات بتطوير نظام تحت مسمى" علامة الإعتماد الكتروني" بحيث يعرض هذه العلامة تصاريح اللازمة بعد مراحل لمواقع الويب. يتمتع ويب الحالي بهذه العلامة، و يمكنك مشاهدة الرابط في قسم الأدني من الصفحة الحالية.

الإطار المستجيب،عبارة عن إطار يتمع بالعرض المناسب في الهواتف الذكية و التابلت، بالإضافة عن الأجهزة الحاسوب الشخصية و اللاب توب.

يشتمل هذا النوع من الإطار، باقات الذهبية و الفضية لنظام براش. يجب الإنتباه بأن هذه الخصوصية تكمن في الإطار الموجود، ولكن إذا إستخدم وفقاً للحاجة من قطعات الكترونية المتنوعة الأخرى في نظام براش في تصميم إطار الموقع، يمكن أن يحدث عدم التناسق العرض في التابلت و الجوال الذي يتعلق بقطعات الكترونية المستخدمة. ولكن إذا أخذنا جانب أولى إطار المستجيب للموقع عند إختيار المحتوى، سوف نجرب بالتأكيد عرضاً مناسباً في الأجهزة المختلفة.

تقدم خدمات نطاق الاجهزة و شبكة الشركة تحت ماركة بإسم " رايان ياران"( مساعدي الكمبيوتر) . تتضمن الخدمات في 24 نطاق المتنوعة والمحترف، فيما يلي بعضها:

 1. قيادة الشبكة و صيانة معدات الكمبيوتر
 2. إطلاق منصة الشبكة
 3. إطلاق Voip
 4. نظام إدارة العلم و المستندات (SharePoint)
إقرا المزيد

تتکون أنشطة الشركة بالإضافة على تصميم الموقع و البوابة على نطاقي الأجهزة و البرنامج العامة فيما يلي:

 1. تطوير برنامج التطبيقية
 2. خدمات الأجهزة و الشبكة
 3. تطوير تطبيق الجوال

بعد تقديم طلب مكتوب لإنتاج البرنامج و التطبيق المتضمن للتفاصيل التقنية و التطبيقية، سيقوم نائب خبراء برنامج الشبكة بدراسة و تخمين الزمن و التكلفة التنفيذ.

تعتمد خدمات برامج الشركة على تقنية دوت نت، ولذلك تتمتع على التقنيات التالية:

 1. Asp.net
 2. C#.net
 3. Sql Server
 4. XML
 5. JavaScript
 6. Html5 & JQuery

قدم الشركة لتعزيز الجودة، و تسريع العلاقة مع العملاء، وإتساع النفاذ في السوق إلى تقديم الوكالة المبيعات في المنتجات و الخدامات المنوعة للشركة بشروط بسيطة و دون الحاجة إلى رأس المال في طهران و جميع المدن.للطلب الوكالة و الحصول على المعلومات يرجى الإتصال بالرقم  ۰۲۱۳۳۳۱۴۸۳۴

إقرأ المزيد