• توسعه اپ موبایل

  یک اپ موبایل یکی از نیازهای جدید و مهم کاربران است. شما میتوانید یک اپ یکسان برای گوشی های هوشمند اندروید و تبلت ها تولید کنید.

  HTML5
  CSS3
 • توسعه نرم افزارهای کاربردی

  راه حل های توسعه نرم افزار کاربردی پراش توسط سازمانها به کار گرفته شده اند. راه حل هایی به همراه ماژولها، ابزار و سرویس هایی که کمک میکنند تا کسب و کاری قدرتمند و هوشمند را راه اندازی و توسعه دهید. راه حل هایی سریع و امن، مناسب ویندوز، تلفن همراه، و اینترنت.

 • خدمت صادقانه

  تمام تلاش تیم ما, توجه به نیازهای مشتریان و ارائه پاسخی صادقانه و وفادارانه است.

  بیشتر ببینید

درباره ما

شرکت دانش بنیان ره پویان بدر فعالیت خود را از سال 1386 در حوزه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل طراحی انواع سایت و پرتال، تولید و توسعه سامانه های مدیریت اطلاعات سازمان ها و ارگان ها، تولید و توسعه سامانه های مکانیزه نرم افزاری و بانک اطلاعاتی، خدمات متنوع سخت افزار و شبکه و ارائه مشاوره های تخصصی فناوری اطلاعات آغاز کرده است.

این شرکت همواره خود را ملزم به ارائه ی بهترین کیفیتِ در دسترس با قیمت معقول دانسته است و در تمامی خدمات ارائه شده از تکنولوژی های روزآمد و پلتفرم های اصلی با نگاهی بومی بهره گرفته است. این التزام موجب شده است که خدمات ارائه شده توسط این شرکت مورد توجه طیف وسیعی از مشتریان بزرگ و کوچک در بخشهای دولتی و خصوصی قرار بگیرد و در بسیاری از موارد مفتخر به دریافت تقدیرنامه از مشتریان گردیده است.

رهپویان بدر اقبال مردم، صاحبان کسب و کار و مدیران دولتی به فناوری اطلاعات را فرصتی برای اعتلای ایران اسلامی میداند و تمام تلاش خود را مصروف پاسخگویی به نیازهای این حوزه با خدمات متنوع و جذاب نموده است.

با ما همراه باشید...

توسعه سایت و پرتال %95
توسعه نرم افزارهای مدیریت %85
مشاوره مدیریت استراتژیک %90
توسعه اپ موبایل %65
سخت افزار و شبکه %75

شرایط ویژه فروش

ضمانت رفع خطا

با توجه به توانایی های مجموعه مجرب فنی ما، از تضمین رفع خطای رایگان سه ماهه محصولات ما بهره مند شوید.

ضمانت بازگشت 7 روزه

حق انصراف از خرید و عودت هزینه تا ۷ روز کاری محفوظ است(بجز هزینه ثبت هاست و دامنه)

تضمین بهترین قیمت

ما بهترین قیمت خرید را نسبت به سایر خدمات دهندگان برای شما تضمین می کنیم. اگر پس از خرید، متوجه شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر در هر فروشگاه دیگری شدید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت خواهید کرد.

تماس با ما

آدرس
میدان رسالت، خیابان رفیعی، پلاک 41، واحد 5
تلفن
34 48 31 33 (21) 98+
آدرس های رایانامه
پشتیبانی: Support@bwf.ir
مدیریت فروش: Sales@bwf.ir
مدیرعامل: Managingdirector@bwf.ir