رزومه متنی شرکت ره پویان بدر
امروزه، فناوری اطلاعات و تجارت‌الکترونیک یکی از تاثیرگذارترین مسائل مطرح در کسب‌ و کار و حتی زندگی شخصی افراد جامعه است. این فناوری موجب ارتقای ارتباطات و گشودگی اقتصادی در سطوح ملی و بین‌المللی، تغییر روش کسب‌وکار و تبدیل بازارهای سنتی به شکل‌های جدیدتر آن می‌شود. بنابراین با توجه به گستردگی حوزه پوشش فناوری اطلاعات مجموعه ره پویان بدر در زمینه های زیر خدمت رسانی می نماید:

حوزه سخت افزار و شبکه:

شرکت ره پویان بدر موفق شده است در خصوص راه اندازي و استفاده ازسرویس هاي رايانه اي و شبكه اي قابل اعتماد به پیشرفت هاي چشمگيري دست يابد كه پس از به كارگيري اين خدمات  و ارتقاء سطح سرويس هاي رايانه اي و شبكه اي و افزايش چشمگير راندمان كاري در واحدهاي بکارگرفته شده و بومي سازي بسياري از سرويس ها با توجه به نيازهاي سازمان ها و ارگان ها در حال حاضر آمادگي ارائه اين خدمات را به  نيازمندان اين سرويس ها و خدمات دارد  تا کلیه نيازهاي واحد هاي فوق را بطور كامل و جامع مرتفع سازد كه پروپوزال اين خدمات  در ادامه به استحضار میرسد.

از آنجا که راه انـدازی سرویس های فوق بصورت بهینه و ایمن از ملزومات کاری مراکز خصوصی و دولتی کشور  می باشد، لذا در صورت نیاز به استفاده از خدمات و سرويس هاي رايانه اي و شبكه اي شرکت ره پویان بدر و  راه اندازی سرویسهای فوق با شماره تلفن 33314834-021 و یا همراه 09124124512 جناب آقای مهندس طهمورثی تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات رایانه ای و شبکه ای قابل اعتماد درسایت شرکت به آدرس bwf.ir  تحت منوی رایان یاران قابل مشاهده می باشد.

با توجه به توانايي متخصصان شرکت ره پویان بدر مي توانيم اين خدمات فناوري اطلاعات را به شرح ذيل خلاصه نماييم:

 • راهبری شبکه و نگهداری تجهیزات رایانه ای:

شرکت ره پویان بدر با تجربه چندساله در زمینه راهبری شبکه ونگهداری تجهیزات رایانه ای در آموزش و پرورش شهر تهران و نیز سازمان مدیریت استثنایی شهرتهران آمادگی انجام هرگونه پشتیبانی در این خصوص را با تیمی مجرب و حرفه ای داراست.

 • راه اندازی شبکه های مبتنی بر Active Directory 2008 :

یک سرویس قدرتمند که امکان مديريت کاربران و کامپيوترها و گروها و بطور کلي تمامي عناصر موجود در يک شبکه را فراهم مي نماید, با استفاده از قابليتهاي این سرویس میتوان محدوده فعالیت تمامی کاربران را در شبکه مشخص کرد و ميزان دسترسي آنان به منابع موجود در شبکه را تعیین نمود با این امکان مديريت شبکه بسيار آسان است .

 • نصب و راه اندازی سرور آپدیت محصولات مایکروسافت : WSUS

مديريت هماهنگ به روز رساني سیستم هاي كليه كاربران از طريق سرور مركزي.بدون نیاز به اتلاف منابع اینترنت سازمان برای به روز رسانی دستگاه تک تک کاربران.

 • راه اندازی خدمات FAX Sharing از طریق فکس مرکزی:

مديريت ارسال و دريافت فکس تنها از طریق یک دستگاه به صورتی که کلیه کاربران بتوانند به صورت مشترک از آن بهره ببرند, همچنین امکان دیدن کلیه فکس های دریافت شده و ارسال شده و زمان آنها.که با این امکان می توان از خرید دستگاه فکس مجزا برای واحدهای مختلف صرفنظر نمود.

 • راه اندازی خدمات سرور مجازی (virtual):

شیوه ی جدید و مطرح در دنیا در راه اندازی چند سرور کاربردی مناسب تنها با استفاده از یک سرور حقیقی فیزیکی, به صورتی که در هزینه نگهداری و برق و ... صرفه جویی چشمگیر انجام میشود. همچنین مدیریت تمامی این سرورها منجمله خاموش و یا روشن کردن آنها به راحتی از یک دستگاه داخل سازمان و یا حتی بیرون از سازمان قابل انجام است.

 • راه اندازی سرویس DNS و نیز ارایه این خدمات با استفاده از DNS های قدرتمند ما:

سامانه نام دامنه ( Domain Name System ) یا DNS روشی است که مبنای شناسایی کلیه ی نام های نمادین موجود در اینترنت و یا شبکه های داخلی میباشد,  هر گونه اختلال در این سرویس موجب ناکارآمدی بخشی از شبکه یا اینترنت خواهد شد. لذا استفاده از یک سیستم DNS پایدار و مطمئن جزو نیازهای اولیه ی یک سازمان موفق است.

 • راه اندازی سرویس Backup مرکزی:

با توجه به هزینه ی بسیار بالای سخت افزارهای جانبی نگهداشت اطلاعات, این سرویس به صورت یکجا و هماهنگ در زمان های قابل برنامه ریزی اقدام به گرفتن پشتیبان از کلیه اطلاعات حیاتی سرورها مثل اطلاعات مالی و حتی کاربران می نماید.

 • راه اندازی سرویس Home Folder برای کاربران:

ايجاد يك  پوشه اختصاصی تحت شبکه براي هر كدام از كاربران به منظور قرار دادن اطلاعات مهم خود در اين پوشه به جهت  جلوگيري  از دست رفتن اطلاعات و کمک به مدیریت هر چه بهتر فایل ها توسط مدیر شبکه از مزایای این روش آسانی کار با آن برای کاربران است.

 • راه اندازی سرورهای Exchange همراه با کلاسترینگ:

 شیوه به روز راه اندازی  پست الکترونیکی ( ایمیل ) ایمن و مطمئن و پایدار برای سازمان, که امکان مکاتبه الکترونیکی با داخل و خارج از سازمان فراهم می شود.

در این روش پس از راه اندازی  با استفاده از دو  يا چند سرور همزمان فعال  ارتباط اتوماتيك  آنها علاوه بر  کارایی بالا , هیچ گاه سرویس ایمیل سازمان دچار قطعی  نمیشود.

 • راه اندازی خدمات دریافت ایمیل روی موبایل Active Sync:

 یک قابلیت مفید بر روی سرویس پست الکترونیکی که استفاده از آن را بر روی دستگاههای پورتابل مثل موبایل و ... فراهم میسازد.

 • راه اندازی سرویس Outlook AnyWhere:

امکانی اضافه بر روی سرویس پست الکترونیک که استفاده از برنامه بسیار کاربردی Microsoft Outlook را حتی در بیرون از سازمان و از طریق شبکه اینترنت در هر کجای دنیا برای کاربران فراهم میکند.

 • راه اندازی آنتی اسپم با کنسول مرکزی:

 با توجه به حجم انبوه ایمیل های غیر ضروری و بعضا خطرناک که امروزه گریبانگیر سازمان ها و کاربران میباشد, این سیستم به صورت یکپارچه و قابل کنترل توسط مدیر شبکه به جلوگیری از ورود و دسته بندی انواع خطرات  اینگونه ایمیل ها می پردازد.

 • راه اندازی سرویس Wireless با قابلیت HotSpot & Roaming & ….. :

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از شبکه های بدون سیم و همچنین پرکاربردشدن دستگاههای مبتنی بر این نوع شبکه ها مثل انواع لپ تاپ ها, تبلت ها, موبایل ها ..., در این روش این امکان فراهم میگردد تا یک دستگاه یا کاربر در کل فضای تحت پوشش سازمان درصورت مجاز بودن از امکانات شبکه و اینترنت بدون نیاز به حضور ثابت در یک مکان بهره مند گردد.(Roaming)

 • راه اندازی سرویس SQL با قابلیت های ویژه نظیر Clustering:

MS SQL یکی از پرکاربردترین بانکهای اطلاعاتی است که میتواند مورد کاربرد اکثر برنامه های کاربردی موجود مانند حضور و غیاب, توزیع غذا, سرویس های اتوماسیون و ... قرار گیرد، لذا سرویس ادامه دار و بدون وقفه این بانک اطلاعاتی بسیار ضروری است که این امر با استفاده از روش پیشرفته clustering برای تامین پشتیبان همزمان پیاده سازی میشود.

 • راه اندازی شبکه های مستقل با VLan و تنظیمات در سوییچ های لایه 2 و 3:

از بهترین راههایی که امروزه در شبکه یک سازمان برای بهبود کارکرد و کیفیت خدمات قابل ارائه بر روی شبکه استفاده میشود جداسازی مجازی شبکه بخشهای مختلف از هم میباشد, که هم از لحاظ امنیتی هم از لحاظ راندمان حیاتی است اما بعضا حتی از طرف بسیاری از فعالان حیطه مدیریت شبکه نیز مغفول میماند, اما این امکان از طرف متخصصین مجرب ما در سازمان های طرف قرارداد پیاده سازی میشود.

 • راه اندازی شبکه DMZ :

لزوم استفاده از اینترنت در سازمان ها و همچنین تبادل اطلاعات بین کاربران و اینترنت مانند فرستادن ایمیل های برون سازمانی و اشاعه سایت یا بعضی اطلاعات بر کسی پوشیده نیست, با بهره گیری از این امکان پیشرفته علاوه بر استفاده همه جانبه از اینترنت محدوده ی امنی برای شبکه داخلی ایجاد میشود تا اطلاعات داخلی سازمان در معرض آسیب سوء استفاده کنندگان در فضای اینترنت قرار نگیرد.

 • راه اندازی Voip:

در این سیستم با یکپارچه سازی سیستم تلفن با تجهیزات شبکه و رایانه, علاوه بر صرفه جویی در هزینه های راه اندازی و نگهداری سیستم تلفن مرکزی, کاربران حین کار با دستگاه رایانه خود می توانند با یکدیگر ارتباط صوتی و حتی تصویری برقرار کنند.

 • راه اندازی مسنجر درون سازمانی:

ايجاد امکان برقراری ارتباط همزمان به صورت مکاتبات متنی ( چت ) در درون سازمان به منظور برقراری ارتباط و همچنین تبادل اطلاعات در درون سازمان.و بهینه سازی ارتباطات غیرضروری حضوری و صوتی و ..., این امکان همچنین شامل به اشتراک گذاری فایل و کار مشترک بر روی یک فایل و امکان ارائه کار از راه دور هم میشود.

 • Monitoring server:

با توجه به حساسیت و اهمیت مرکز نگهداری سرورها و اطلاعات و لزوم اطلاع در لحظه از وضعیت سلامت سرورها و بخش اطلاعات مرکزی سازمان امروزه به منظور اطلاع بی وقفه و لحظه به لحظه از کلیه پارامترهای حیاتی کارکردی سیستم ها بدون نیاز به مراجعه حضوری و تردد در محل استقرار سرورها، از این قابلیت استفاده میشود.سیستم مورد نظر بصورت خودکار علاوه بر کنترل پارامترهای تعیین شده، درصورت بروز هر مشکل براساس تنظیمات صورت گرفته اقدام مناسب و مقتضی انجام میدهد.ارسال ایمیل یا پیامک، تماس تلفنی و هشدارهای محیطی از جمله این اقدامات هستند.

 • راه اندازی خدمات پخش زنده اینترنتی:

راه اندازی امکان پخش  همایش ها و كنفرانس ها و سخنرانی ها و ... در حال اجرا به صورت  همزمان از شبکه اینترنت در سرتاسر جهان به صورتی که برای هر کاربری با هر میزان پهنای باند قابل استفاده باشد, امکان ایجاد مکالمه همزمان با محل برگزاری مراسم و مشارکت بینندگان در مراسم به صورت فعال, امکان گزارشگیری از

تعداد و زمان حضور بینندگان اینترنتی, امکان قراردادن میان برنامه های از پیش تعیین شده برای زمانی که مراسم به صورت زنده نیاز به پخش ندارد, همچنین امکان ایجاد آرشیو تصویری و صوتی و حتی دریافت فایل های ارائه شده در مراسم نیز از امکانات جانبی این خدمات می باشد.

 • سامانه مديريت دانش و اسناد داخلي(Sharepoint ) :

یکی از ابزارهای قدرتمند جهت مدیریت و اشتراک گذاری مستندات در محیط های سازمانی MS Sharepoint است،

با استفاده از این امکان علاوه بر موارد اشاره شده فوق، قابلیت هایی مانند واقعه نگاری، ذخیره تاریخ و سابقه تغییرات، تعریف گردش کار، ایجاد صحفات شخصی و گروهی، .... نیز فراهم میشود.

 • راه اندازی فایروال با ISA & TMG:

با توجه به اینکه اینترنت جزء لاینفک انجام کارهای اداری و حتی مالی است, راه اندازی سیستمی که بتواند یک سازمان را همزمان علاوه بر برخورداری حساب شده و به اندازه از اینترنت و کلیه قابلیت های آن, از نفوذ و ورود اخلالگران و سوء استفاده کنندگان از اطلاعات سازمانی به داخل شبکه سازمانی از طریق اینترنت حفظ کند امری ضروری است, این سیستم با نام اخصاری دیواره ی آتشین, با آخرین محصول ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت پیاده سازی میشود.

 • سرورVPN :

به طور خلاصه این امکان برای مدیران و همچنین کاربران مجاز سازمان ها و ادارات امکانی را فراهم میکند تا از طریق اینترنت بدون نیاز به حضور فیزیکی در سازمان تنها با برقراری یک اتصال جزء شبکه داخلی سازمان گردند و از هر کجای جهان که باشند به انجام امور روزمره و کارهای اداری خود به صورت دورکاری بپردازند.

 • راه اندازی بستر شبکه (Passive):

با توجه به اینکه تمامی امکانات نرم‌افزاری یا اصطلاحا (Active) شبکه بر بستر فیزیکی شبکه و ارتباط سالم برقرار می‌شود، این کار اگر به دست متخصصان با تجربه در این زمینه که با بازار و تجهیزات بروز آشنا هستند انجام شود، هیچگاه دچار قطعی سرویس و یا افت کیفیت آن نخواهیم بود،

راه‌اندازی شبکه‌های مبتنی بر سیم (wire) مانند انواع شبکه‌های  کابل مسی، فیبر نوری (Optical Fiber)،و شبکه‌های پرکاربرد نقطه به نقطه رادیویی،

از جمله شبکه‌هایی هستند که امکان راه‌اندازی بهینه آنها جزو تخصص‌های ما می‌باشد.

*با توجه به اين خدمات شرکت ره پویان بدر قادر است ساير نيازهاي فناوري اطلاعات سازمان ها را كه در موارد بالا قيد نشده است و مورد نياز سازمان ها مي باشد به صورت مذاكره اقدام به طراحي و طرح ريزي و پياده سازي نمايد. 

 

حوزه نرم افزار:

سامانه سایت ساز پراش(طراحی سایت)،سامانه ای است که توسط آن می توان در زمانی بسیار کوتاه و با هزینه ای ناچیز(قیمت اصلی هر نسخه از سامانه ۵ میلیون تومان بوده است که براساس استراتژی صرفه به مقیاس به 550 هزارتومان کاهش یافته است)، یک وب سایت یا پرتال جامع تحت وب با غالب امکانات متصور تولید کرد.این سامانه راهکاری تحت وب است که جهت پوشش نیازهای مشتریان حرفه ای یا عمومی در حوزه تجارت الکترونیک و تجارت بین بنگاهی توسعه یافته است.
وجه تمایز عمده این سامانه، با سامانه های مشابه در دو مورد مهم است: ۱) این سامانه به صورت کاملا بومی و در معاونت نرم افزار شرکت توسعه یافته است و در توسعه آن از سامانه های متن باز چون جوملا، وردپرس و دیگر نمونه های خارجی و ترجمه ای استفاده نشده است ۲)در این سامانه، ما سفارش مشتری را دریافت کرده و با یک روندکاری مشخص سایت مدنظر را آماده و به همراه بخش مدیریت محتوای آن در اختیار مشتری قرار خواهیم داد و از این رو مشتری با جزئیات فنی پیچیده و غیرضرور درگیر نمی گردد.

 • تولید و توسعه سامانه های مدیریت اطلاعات سازمان ها و ارگان ها

یکی از نیازهای سازمان های فعال در عرصه تجارت، مدیریت حجم انبوه اطلاعات و دریافت گزارشات مدیریتی لازم و نیز استخراج دانش موردنیاز از این اطلاعات می باشد. لذا سامانه های مدیریت اطلاعات(MIS)  از ضروری ترین نیاز های این دست مجموعه هاست. شرکت ره پویان بدر حسب تجارب گسترده کارشناسان متخصص خود در این زمینه آمادگی تحلیل مجموعه ها و تولیدو ارائه خدمات لازم  نرم افزاری و مشاوره در این خصوص را داراست.

 • تولید و توسعه سامانه های مکانیزه نرم افزاری و بانک اطلاعاتی

امروزه سامانه های نرم افزاری در حوزه های مختلف به صورت گسترده  کمک به تسهیل و بهبود فرآیند در مجموعه های کاری هستند. ا ز مدیریت بهینه اطلاعات گرفته تا استخراج دانش و برقراری امنیت. لذا معاونت نرم افزار شرکت آمادگی برآوردن نیازهای تخصصی در این حوزه را به صورتی کارآمد و با کیفیت دارا می باشد.د ر این بخش اهم فعالیت ها به شرح زیر هستند:

 • طراحی و پیاده سازی سیستم های یکپارچه سازی اطلاعات بر پایه OLAP، هوش تجاری(BI)، و داشبوردهای مدیریتی
 • بهینه سازی و استانداردسازی پایگاه داده های کلان
 • طراحی سیستمهای اطلاعات پروژه محور
 • برنامه ریزی استراتژیک فناوری اطلاعات سازمانها و شرکتها
 • اجرای طرحهای استانداردسازی رویه های فناوری اطلاعات
 • امکانسجی و اجرای طرح های بازاریابی برخط و تحقیقات بازار  برخط

 

سوابق شرکت:

 • راهبری شبکه و نگهداری تجههیزات رایانه ای سازمان آموزش و پرورش شهر تهران به مدت 5 سال
 • راهبری شبکه و نگهداری تجهیزات رایانه ای سازمان مدیریت استثنایی شهر تهران به مدت 2 سال
 • تامین برخی قطعات منطقه 13 آموزش و پرورش شهر تهران
 • سامانه برگزای امتحانات نهایی وزارت آموزش و پرورش (فاینال)

این سامانه که تمامی مناطق و حوزه های تصحیح وزارت آموزش و پرورش در سطح کشور را دربرخواهد داشت شامل دو بخش آفلاین و آنلاین می باشد که در بخش آفلاین با سامانه داسی مستقر در مدارس ارتباط برقرار کرده و بعد از تبدیل اطلاعات به ساختار ویندوزی عملیات لازم را در سطح منطقه و حوزه تصحیح به انجام می رساند و مجدد اطلاعات

را به سیستم داسی مدارس با تبدیل لازم برمی گرداند.در بخش آنلاین تمامی اطلاعات هر منطقه بعد از برگزاری یک دوره امتحانی به پایگاه مرکزی مستقر درستاد ارسال شده و مجتمع می گردد که با استفاده از نرم افزار گزارش ساز، گزارش های مدیریتی لازم ساخته می گردد.

تاکنون بیش از 30 سایت و پرتال توسط این سامانه به بهره برداری رسیده است که جزئیات آن از طریق وب سایت شرکت منوی سایت ساز پراش قابل بازدید می باشد.

 • پورتال مركز صدور گواهي مياني بازرگاني (گواهي ديجيتال كشور)

در اين پورتال تمامي ارتباطات كاربران با دفاتر ثبت نام RA و نيز مديران دفاتر و اپراتورها با مركز مياني مكانيزه شده است. در ضمن پورتال فوق علاوه بر بخش هايي جهت اطلاع رساني فعاليت ها و ارائه مستندات آموزشي لازم ، شامل بخش هاي متنوع ديگري نيز مي باشد .

 • كميته راهبري جامعه ايمن منطقه 20 تهران

اين وب سايت به اطلاع رساني در زمينه ي عملكرد كميته راهبري جامعه ايمن منطقه 20 مي پرداخت.

 • دو سامانه مكانيزه مديريت بانك اطلاعات سفر هاي خارجي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي

در اين سامانه ها تمامي فرايندهاي لازم براي درخواست مجوز سفر خارجي و اطلاعات ماموريت هاي انجام شده ي قبلي ، دعوت از ميهمانان خارجي و همچنين گزارشات مرتبط ، مكانيزه شده است .

 • كميته راهبري جامعه ايمن منطقه 10

اين وب سايت به اطلاع رساني در زمينه ي عملكرد كميته راهبري جامعه ايمن منطقه 20 مي پرداخت.

 • سامانه مدیریت مصوبات هیئت های امناء وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

در این سامانه مصوبات هیئت های امناء دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به صورت مکانیزه ثبت شده و گزارشات مدیریتی مشخص در اختیار مدیران مربوطه قرار  می گیرد. این سامانه از طریق وب سایت http//app.omana.behdasht.gov.ir  قابل دسترسی است.

 • سليقه يابي تجار فرش جمهوري اسلامي ايران

سليقه يابي تجار فرش يك سامانه جهت مطالعه بازار فرش ايران در جهان توسط سليقه يابي تجار فرش فعال در كشورهاي مختلف است.

 

*مشاهده رضایت نامه مشتریان شرکت ره پویان بدر

دانلود فایل ضمیمه : BWF_Resume_94.rarنام: نظر کاربران
متن پیام:

نام
ایمیل
سایت
متن  
کد فوق را وارد کنید: